stkachuk2 (stkachuk2) wrote,
stkachuk2
stkachuk2

ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЄ на нашій Парафії ! Частина 1-ша

Служба Божа в капличці святого Миколая на Корчуватому, що в Голосіївському районі нашої Золотоверхої Столиці сивочолому Велико Княжому Києві - Матері Городів Руських !

spas
1
2

00
Про Свято ПРЕОБРАЖЕННЯ
Щоб підтримати віру в учениках Своїх,коли вони побачать, як Він страждає, Ісус Христос показав їм Свою Божественну славу.

IMG_3459

Незадовго до Своїх страждань Ісус Христос взяв трьох учеників: Петра, Якова та Іоана і з ними піднявся на високу гору помолитися (За давнім церковним переданням, це була прекрасна гора Фавор, вкрита багатою рослинністю від підніжжя до вершини).

IMG_3473

Поки Спаситель молився, ученики від утоми заснули. Коли ж прокинулися, то побачили, що Ісус Христос преобразився: лице Його засяяло, наче сонце, а одяг Його став білим, як світло. В цей час до Нього з`явились, у славі небесній, два пророки, Мойсей та Ілля, і розмовляли з Ним про страждання і смерть, які Йому належало перетерпіти в Єрусалимі.

IMG_3491

Незвичайна радість наповнила тоді серця учеників. Коли ж вони побачили, що Мойсей та Ілля відходять від Ісуса Христа, Петро, не знаючи, що сказати, викликнув: "Господи! Добре нам тут бути; коли хочеш, зробимо тут три намети: Тобі один, Мойсеєві один і один Іллі".

IMG_3494

Раптом світла хмара осінила їх, і вони почули із хмари голос (Бога Отця): "Цей є Син Мій улюблений, в Якому Моє благовоління; Його слухайте!"
Ученики зі страху попадали на землю. Ісус Христос підійшов до них, доторкнувся до них і сказав: "Встаньте і не бійтесь". Ученики встали і побачили Ісуса Христа у звичайному вигляді.

IMG_3504

Коли ж вони спускалися з гори, Ісус Христос повелів нікому не розповідати про те, що бачили, доки Він не воскресне з мертвих.
(Див.: Мф 17, 1–13; Мк 9, 2–13; Лк 9, 28–36).

IMG_3509

Славне Преображення Господа нашого Ісуса Христа православною Церквою святкується 6 серпня (19 серпня н. ст.). Цей день вважається одним з великих свят. Своїм Преображенням Спаситель показав нам, якими стануть люди в майбутньому житті, в Царстві Небесному, як преобразиться тоді весь наш земний світ.

IMG_3522

На свято Преображення, після літургії, приносяться у храм і освячуються для споживання виноград і взагалі плоди дерев, наприклад: яблука, груші, сливи тощо.

Внас на Парафії є така рідка, але чудова практика - коли приходять дітки на Службу Божу до нашого Храму у вишиванці то вони отримують від настоятеля подарунок - ВЕРВИЧКИ.
Тепер все більше і більше малеча Корчуватого приходять до Храму у нашому Українському національному одязі - ВИШИВАНЦІ !


IMG_3530

ТРОПАР СВЯТА
Преобразився Ти на горі, Христе Боже, показавши ученикам Твоїм славу Твою, скільки їм можна було. Нехай засяє і нам, грішним, світло Твоє споконвічне. Молитвами Богородиці, Світлодавче, слава Тобі.

IMG_3536
КОНДАК СВЯТА
На горі преобразився єси, Христе Боже, і ученики бачили славу Твою, скільки їм можна було, щоб, коли побачать Тебе розп`ятого, страждання Твоє зрозуміли добровільне і світові проповідували, що Ти єси воістину Отче Сяйво.
Наші Українські КВІТОЧКИ - сестри близнючки !

IMG_3545

І нарешті довгоочікуване освячення

IMG_3554
IMG_3573
IMG_3575
IMG_3581

Окроплюється "ФРУКТ" цей - Микола в ім"я Отця, і Сина, і Святого Духа ...


IMG_3584

IMG_3587

Це ще не все !  Далі буде !

tridenttridenttridenttridenttrident trident

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments